WindowsServer2012

Microsoft Windows Server 2012 Sizlerle

Ve beklediğimiz an geldi. Geleceğin Bulut İşletim Sistemi Windows Server 2012 Türkiye’de Sizlerle Buluşuyor.
15 yılı aşkın bir süredir Bulut Servislerine yatırım yapan Microsoft, sunduğu Genel Bulut Hizmetleri tecrübesini Windows Server 2012’ye taşıdı ve Bulut Bilişim için mükemmelleştirilmiş Sunucu İşletim Sistemini sizlere sunuyor.

Windows Server 2012 ile her ölçekteki kurum Özel ve Hibrit Bulut Çözümlerinden kolayca faydalanabilecek ve bu sayede maliyetlerini düşürürken daha rekabetçi ve daha esnek olabilecekler.
Hemen Kaydolun ve Windows Server 2012 ile gelen yeni ve çarpıcı özellikleri öğrenin!
Bugüne kadar en yüksek ölçekteki veri merkezlerinden en küçük işletmelere kadar her ölçekteki kurumun tüm BT altyapılarının merkezinde bulunan Windows Server, bu sürümüyle beraber en yenilikçi özellikleri de beraberinde getiriyor. Bugünün ve Geleceğin ihtiyaçları göz önüne alınarak geliştirilen Windows Server 2012 Geleceğin çözümü olarak Bugün Hazır.

4 Eylül tarihi itibari ile Windows Server 2012 Genel Erişime (GA) açılacak ve tüm müşteri ve iş ortakları tarafından ulaşılabilir olacak. 4 Eylül global lansmanı ile beraber en yeni ve en çarpıcı özellikleri paylaşılacak. Daha fazla bilgiye ulaşmak için bu siteyi takip edebilirsiniz.
Global Lansmanın hemen ertesi gününde, 5 Eylül Çarşamba günü Windows Server 2012’nin Türkiye’de lansmanı yapılacak. Açılış konuşmasını Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen’in yapacağı Windows Server 2012 Lansmanı ile bu heyecanı dünyada ilk yaşayan ülkelerden biri Türkiye olacak.
Kayıt olmak için;
https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032521377&Culture=TR-TR&community=0

Bir cevap yazın

Yapacağınız yorumlar için, aşağıda verdiğiniz bilgileriniz ve IP adresiniz kaydedilecektir. KVKK kapsamında bu bilgiler başkaları ile paylaşılmayacak olup, yapacağınız yorumlar içerisinde suç teşkil edecek bir unsur bulunması durumunda, saklanan bu bilgileriniz yetkili kişi ve kuruluşlar ile paylaşılacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.