ActiveCollab Proje Yönetim Sistemi

Hemen hemen her firma, yaptığı işleri projelendirerek hangi işi, kim, ne zaman, ne şekilde yapacağını kolayca planlayabilmek ve geçmişte yapılanlara yine kolayca erişebilmek ister.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda ücretli veya ücretsiz birçok alternatif ürün bulunmaktadır. Active collab bunların yanında birçok özelliği barındıran, Subversion entagrasyonu sağlayabildiği için özellikle yazılım evleri veya interaktif ajansların kullandığı bir proje yönetim sistemidir.

Active_Collab

 

Sınırsız kullanıcı ve proje oluştura bilinen açık kaynak kodlu bir sistemdir. iPhone gibi mobil cihazlar için hazırlanan bir ara yüzü bulunduğundan mobile olarak her yerden bütün proje bilgilerine erişebilmenizi sağlar. İşinizi hızlandırmak için, içinde hazır proje şablonları bulundurur. Milestone’lar ile projelerin kilometre taşlarını oluşturur, ve tickets’lar ile personelinize yapması gerek işleri atayabilmenizi sağlar. Checklists ile projelerin hangi aşamada olduğunu, hangi işlemlerin tamamlandığını görebilir, Calendar sayesinde bütün bu projelerin günlerini hatta saatlerini bile şaşırmadan takip edebilirsiniz. Files ve Documents özelliği ile projelere ait dosya ve dokümanları tekbir yere yükleyip paylaşarak, ihtiyaç duyulan her şeye tekbir merkezden ulaşılabilmesini sağlayabilirsiniz. Time Tracking ile yapılan bütün bu işlemlerin size ne kadar zamana mal olduğunu görebilirsiniz. İsterseniz gerekli yetkiler dahilinde müşterilinizi bile sisteme dahil ederek, projeleri hakkında olup bitenlerden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Son olarak ta İnvoicing ile müşterilerinize yapılan işlemlerin bedelini (Faturasını) hazırlayıp gönderebilirsiniz. Kurumsal ve küçük ölçekli firmalar için 2 ayrı versiyonu bulunan Activecollab, kurumsal firmalar için 499$, küçük ölçekli firmalar için ise 299$ fiyata sahip.

Bir cevap yazın

Yapacağınız yorumlar için, aşağıda verdiğiniz bilgileriniz ve IP adresiniz kaydedilecektir. KVKK kapsamında bu bilgiler başkaları ile paylaşılmayacak olup, yapacağınız yorumlar içerisinde suç teşkil edecek bir unsur bulunması durumunda, saklanan bu bilgileriniz yetkili kişi ve kuruluşlar ile paylaşılacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.